Wrz
26

Spotkanie z Leszkiem Balcerowiczem w Gdańsku

by , under Bez kategorii

Wa nadchodzącym czasie, dokładnie za parę dni 30 września w pomorskim Gdańsku będzie możliwe spotkanie z Panem Leszkiem Balcerowiczem, w nawiązaniu do jego wykładu ptt. „Ustroje a warunki życia w kraju. Od czego zależy rozwój?”.


Spotkanie jest otwarte więc zapisać do udziału może się każda osoba którą zaciekawi ta tematyka ? Spotkanie to organizuje Forum Obywatelskiego Rozwoju wraz z Klubem Myśli Obywatelskiej im. Tadeusza Mazowieckiego.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książki „Lech. Leszek. Wygrać wolność”, aut. Lecha Wałęsy, Leszka Balcerowicza i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, będzie także możliwość uzyskania autografu jednego z wymienionych autorów tejże książki.


Jest to bardzo ciekawe wydarzenie i spotkanie, nie tylko dla koneserów ówczesnej polityki ale także dla historyków tejże dziedziny lub dla wszelkiej maści działaczy społecznych lub nawet osób obserwujących politykę naszego kraju i mamy wielką nadzieję że spotkanie to będzie jednym z ciekawszych eventów tego roku ?


Spotkanie odbędzie się w Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w poniedziałek, 30 września 2019 r. Początek wykładu planowany jest na godz. 17.30.

Tag:


© Copyright Gazeta "Echo Pomorza" 2009. All rights reserved. | Powered by Wordpress | Designed by ThemesGuy
  wholesale jerseys all